Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


a další ...

Yotube Logo

Výdejní místo Bílovec:

tel. kancelář: 597 603 503
email: info (@)super-naradi.cz

Adresa:
SUPER-NÁŘADÍ.CZ
Městský kopec 286/24
743 01 Bílovec
(naproti pošty)

provozní doba: 
8:00 - 16:00 hod

Výdej zboží po telefonické
dohodě nebo na základě
potvrzeného emailu, SMS.


zastoupení pro značky:
GÜDE, MEVA, REMS, ENDERS, WEBER - STEPHEN, CADAC, GFIRE, LUCIFER, ROTHENBERGER 

Půjčovna grilů:

rezervace: 732 380 233

adresa:
742 91 V. Albrechtice
(vždy po tel. dohodě) 

Působnost:
Osobní konzultace / prezentace značky WEBER grily - Ostrava, Opava, Nový Jičín, Frýdek - Místek
eSHOP - celá ČR (zásilková služby, Česká Pošta, PPL, TOPTRANS,  lokální rozvoz)


PROVIDUS - campingové sety, grily, hořáky, plynové kartuše na PROPAN - BUTAN

\"\"

Naše obchodní značka SUPER-NÁŘADÍ.CZ je importer partnerem značky PROVIDUS. Zajištujeme prodej a prezentaci kompletní řady produktů.

\"\"


V roce 1928, v malé garáži nedaleko centra Turína, se zrodila značka PROVIDUS jako výrobce petrolejových hořáků. Firma byla pojmenována FRATELLI MONTALDO po svých zakladatelích. Záhy poté, díky jejich zkušenostem a talentu, se sortiment výrobků rozšířil a značka se stala lídrem na italském trhu.

V průběhu třicátých let minulého století byly díky své kvalitě a designu výrobky vystavovány na všech důležitých mezinárodních veletrzích a společnost začala vyvážet do Evropy. V roce 1937 už měla firma dostatek prostředků na rozšíření výrobní kapacity a stavbu nové továrny v Turíně.

Ve čtyřicátých letech se oblast působiště rozšířila nejen na Evropu, ale i na Afriku a Blízký východ. Některé produkty získaly na mezinárodních veletrzích důležitá ocenění za inovativní design.

Jeden ze zakladatelů měl sen o Boží prozřetelnosti (latinsky PROVIDUS), a tak se zrodil název značky, zatímco firma si ponechala své dosavadní jméno. Když se značka PROVIDUS stávala známější a oblíbenější po celém světě, rozhodli se její akcionáři o přejmenování společnosti na PROVIDUS S.p.a. S nástupem LPG byly vyvíjeny nové produkty s tímto pohonem namísto parafínu nebo petroleje.

Na konci 50. let se rozhodli bratři Montaldové společnost prodat, a tak začala nová fáze \"internacionalizace\", zaměřená na export po celém světě. V roce 1989 byla postavena nová továrna v Collegno poblíž Turína, do které se přestěhovala celá dosavadní výroba.

Na konci 20. století byla vybudována nová divize pro výrobu plynových lahví. Společnost obchodovala se všemi největšími výrobci a dodavateli pájecích a campingových výrobků. V roce 2007 se stal Providus součástí Campweld Group.

Po 80 letech od založení bylo postaveno nové PRO Centrum s 10.000 čtverečními metry produkční plochy a 35.000 čtverečními metry pozemku. Výrobní linka je nyní plně automatizována včetně balící linky a produkty jsou exportovány po celém světě.

Značka PROVIDUS je označení pro široký sortiment průmyslových i campingových hořáků a jejich příslušenství té nejvyšší kvality. Prostřednictvím naší firmy si je nyní můžete zakoupit i na českém trhu!

Odkaz na oficiální stránky výrobce.


Kontakt na obch. zástupce:
tel: 775 190 712
tel: 731 596 036
email:
info@super-naradi.cz