Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


a další ...

Yotube Logo

Výdejní místo Bílovec:

tel. kancelář: 597 603 503
email: info (@)super-naradi.cz

Adresa:
SUPER-NÁŘADÍ.CZ
Městský kopec 286/24
743 01 Bílovec
(naproti pošty)

provozní doba: 
8:00 - 16:00 hod

Výdej zboží po telefonické
dohodě nebo na základě
potvrzeného emailu, SMS.


zastoupení pro značky:
GÜDE, MEVA, REMS, ENDERS, WEBER - STEPHEN, CADAC, GFIRE, LUCIFER, ROTHENBERGER 

Půjčovna grilů:

rezervace: 732 380 233

adresa:
742 91 V. Albrechtice
(vždy po tel. dohodě) 

Působnost:
Osobní konzultace / prezentace značky WEBER grily - Ostrava, Opava, Nový Jičín, Frýdek - Místek
eSHOP - celá ČR (zásilková služby, Česká Pošta, PPL, TOPTRANS,  lokální rozvoz)


Úvod »| VÝROBCI, PRODUKTY » AMFORA TANDOORS - keramické pece

AMFORA TANDOORS - keramické pece

Firma Amfora Tandoors je lídrem ve výrobě tandoorových pecí od roku 1998. Výrobky firmy Amfora jsou známé nejen v jejich domovském regionu (Rostovská oblast), ale i mimo Rusko. Amfora vyrábí a vyrábí hliněné pece Tandoori nejvyšší kvality, proto je oceňována uživateli z celého světa. Prodává se v zemích SNS, východní a západní Evropě, Kanadě a střední Asii. Pece tandyr jsou určeny k vaření různých pokrmů. Výrobce věnuje zvláštní pozornost vzhledu svých výrobků: Zdobí povrchy pecí tandyr reliéfními ornamenty a kovanými kovovými prvky. Pec Tandoori by proto měla být vnímána nejen jako pohodová a krásná zahradní keramická kamna, ale také jako vynikající a originální dekorativní prvek.  

V současné době sestává linka na pece Tandoor z 11 (2021) modelů různých tvarů a kapacit, to je 100% dost na splnění potřeb a preferencí potenciálních kupujících. Specialisté Amfora se neustále zaměřují na inovace a vývoj a zajišťují pohodlí při používání. Výrobce se snaží dosáhnout excelentního designu a dokonalosti při výrobě svých produktů, kde nabízí zvláštní pozornost věnovanou detailům. Každá část pece Tandoor prochází velmi důkladnou výstupní kontrolou a tak máte záruku, že se Vám vždy dostane výrobek nejvyšší kvality. Jakýmkoli způsobem se někteří snaží Rusko a jejich výrobky očerňovat, pak je nechte při tom a vezte, že tyto keramické pece Amfora jsou prakticky to nejlepší, co můžete koupit.


 
Jak ukazuje praxe, zájem o koupi pece tandoor (Tandýry / Tandoori) projevují muži i ženy, kteří oceňují šetrnost k životnímu prostředí, vedou zdravý životní styl a mají rádi kulinářské experimenty. Podle zpětné vazby většina cílového publika pozitivně hodnotí zkušenost s používáním pece tandyr, proto nákup považujeme za zcela rozumný a oprávněný. Podle provozních požadavků vám tandyr bude sloužit po celá desetiletí a pokud zrovna nebudete na Tandooru připravovat chutné jídlo, poslouží jako nádherná dekorace Vaší terasy, která zaujme každého návštěvníka.

Tandyr, navzdory všem jeho výhodám v rychlosti vaření a chuťových vlastnostech výsledného jídla, kdy snadno překonává všechny konvenční způsoby grilování a přípravy pochutin, je především umění, umění vaření a návrat ke kořenům, kdy ještě nebylo vše SMART.

Užijte si dokonalé vaření v peci Tandoor a nechte čas volně plynout, opravdu není kam spěchat. 

Dobrou chuť přeje Tomáš | SUPER-NÁŘADÍ.cz

Katalog Amfora (Rusky) ke stažení ZDE

Naše video z rozbalování keramické pece Amfora Tandoors Ataman (včetně volitelného příslušenství):


Výrobce:

Naše cena 16 900 Kč (EUR 714,87)
Naše cena 15 400 Kč (EUR 651,42)
Naše cena 462 Kč (EUR 19,54)
Naše cena 1 548 Kč (EUR 65,48)
Naše cena 2 526 Kč (EUR 106,85)
Naše cena 1 296 Kč (EUR 54,82)
Naše cena 2 508 Kč (EUR 106,09)
Naše cena 2 748 Kč (EUR 116,24)
Naše cena 948 Kč (EUR 40,10)
Naše cena 1 668 Kč (EUR 70,56)