Dedra DED7056 Aku vytlačovací pistole na silikon 18 V SAS+ALL na 300 ml tuby

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Nejčastěji přikoupené zboží a příslušenství10
Dedra DED7056 Aku vytlačovací pistole na silikon 18 V SAS+ALL na 300 ml tubySKLADEM - produkt je dostupný1 890 Kč/ ks1 562 Kč bez DPH
Dedra DED7056 Aku vytlačovací pistole na silikon 18 V SAS+ALL / 300 ml tuby
![]()
Popis:
Akumulátorová vytlačovací pistole DEDRA DED7056 je určena k vymačkávání silikonu, lepidla a tmelů (max 300 ml). Lisovací síla 2 000 N umožňuje použití i velmi hustých hmot. Zařízení má nastavitelnou rychlost pístu, což zajišťuje přesnou aplikaci. Automatické zatažení pístu zabraňuje ztrátě vytlačovaného materiálu a snižuje riziko znečištění povrchu.
Aku - zdroj energie je 18 V akumulátor systému Dedra SAS+ALL |
Klíčové parametry:
- Nastavení rychlosti pístu - nastavte si konstantní rychlost vytlačování silikonu, lepidla, tmelu z tuby dle Vaší potřeby
- Funkce automatického zatažení pístu - funkce AutoBACK
- Kovový píst
Technické parametry:
- hmotnost: 2,1 kg
- napětí: 18 V
- max objem náplně: 300 ml
- lisovací síla: 2000 N
- nastavitelná rychlost posuvu pístu 30-480 mm/min
- BACK - automatický návrat pístu do původní polohy po ukončení cyklu.
Součástí balení není akumulátor ani nabíječka.
Akumulátory, nabíječky je možné dokoupit na našem e-shopu. Viz. připojené produkty.

Společnost DEDRA vytvořila zcela novou řadu akumulátorových nástrojů DEDRA SAS + All. Jedná se o moderní řešení, jehož srdcem je systém s jednou baterií. Díky tomu, bez ohledu na to, zda jste špičkový profesionál nebo kutil, s pomocí systému DEDRA SAS + All, s jednou baterií, máte širokou škálu účinných bateriových strojů, které vám usnadní práci. Systém SAS + All nabízí mnoho výhod:
- Ušetřete čas - Už žádné zamotané kabely, hledání zásuvky nebo prodlužovacího kabelu,
- Ušetřete peníze - nové elektrické AKU nářadí levnější o cenu další baterie,
- Jednoduchost a přehled - jedna nabíječka, jedna baterie, mnoho nástrojů,
- Ochrana životního prostředí - méně baterií je způsob jak šetřit životní prostředí















