Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


a další ...

Yotube Logo

Výdejní místo Bílovec:

tel. kancelář: 597 603 503
email: info (@)super-naradi.cz

Adresa:
SUPER-NÁŘADÍ.CZ
Městský kopec 286/24
743 01 Bílovec
(naproti pošty)

provozní doba: 
8:00 - 16:00 hod

Výdej zboží po telefonické
dohodě nebo na základě
potvrzeného emailu, SMS.


zastoupení pro značky:
GÜDE, MEVA, REMS, ENDERS, WEBER - STEPHEN, CADAC, GFIRE, LUCIFER, ROTHENBERGER 

Půjčovna grilů:

rezervace: 732 380 233

adresa:
742 91 V. Albrechtice
(vždy po tel. dohodě) 

Působnost:
Osobní konzultace / prezentace značky WEBER grily - Ostrava, Opava, Nový Jičín, Frýdek - Místek
eSHOP - celá ČR (zásilková služby, Česká Pošta, PPL, TOPTRANS,  lokální rozvoz)


Litinové pánve WOK

Proč litinová Wok pánev? V čem je lepší než jiné Wok pánve?

Litinový Wok Pánev

Je potřeba si solidně říct, že každý výrobek má své výhody a nevýhody a toto samozřejmě platí také u litinových Wok pánví.

Jaké jsou tedy nevýhody litinových Wok pánví?
  • Poměrně vysoká hmotnost, která může být pro slabší človíčky hendikep, hlavně v případě pokud chcete s jídlem na pánvi pohazovat.
  • Nesmaltované verze je nutno potřít olejem a dostatečné rozehřát, jinak se bude jídlo připalovat (nečekejte podobné vlastnosti jako u teflonových pánví)
  • Není možno mýt v myčce a agresivními mycími prostředky. Jedná se většinou o holý kov, který by následně zrezivěl. Před skladováním je pánev vždy nutno omyt teplou vodou, nechat dokonale oschnout a potřít jedlým olejem.
  • Smaltované litinové nádobí / Woky se mohou obít a smalt může odprýskat.
A pak už jen sama pozitiva - Podíváme se, jaké jsou výhody litinových Wok pánví?
  • Masivní provedení a vyšší hmotnost, je to prostě kus železa - nespadne vám z plotny jen tak jednoduchým zavaděním
  • Dlouhá životnost a možnost drsnějšího zacházení  - pánev je vyrobena z dostatečné hmoty kovu a nemusíte se bát, že ji podřete kovovou špachtlí nebo tvrdším náčiním. Pánev nemá žádný povrch, který by se dal poškodit (vyjímaje smaltovaná provedení). Při správném zacházení je životnost pánve 10 a více let. Smaltované litinové pánve - lépe se myjí a jídlo se méně připaluje.
  • Vysoké tepelné zatížení, rovnoměrný ohřev a použití prakticky na všech zdrojích tepla - Pánve bez dřevěného madla lze bez problému použít v grilech nebo dokonce na otevřeném ohni. Pánev má výbornou tepelnou vodivost, akumulační schopnost a jídlo na něm připravené chutná prostě tak nějak lépe a netrpí tepelnými šoky.
  • Obnovitelnost - Litina má úžasnou schopnost a tou je zlepšování svých vlastností častým používáním v průběhu času. Olej, který je do litiny zapečen (u černých verzí bez povrchové úpravy), tvoří jakousi základní ochrannou částečně nepřilnavou vrstvu, kterou lze snadno obnovit. V případě, že by se na pánvi objevila rez, nic se neděje, stačí odřít drátěnkou a potřít jedlým olejem.
  • Zdravé vaření - Pánve jsou povětšinou vyrobeny z přírodní litiny neobsahující škodící látky (švédský výrobce Skeppshult těží rudu primárně pro výrobu svých pánví - v nabídce naleznete také). Litinové pánve nemají žádný povrch, který by při přehřátí začal uvolňovat škodlivé látky.
  • Pokud Vás litinový Wok na konci životnosti přestane bavit, můžete jej dát nakonec do sběru a nějakou tu "Dvacetikorunu" za něj vždy dostanete. Vzhledem k životnosti litinového nádobí Vás návštěva sběrny čeká stejně nejdříve za deset let, proto se nenechte rušit a v klidu vybírejte Váš nový Wok.

Je tedy pro Vás litinový Wok to pravé? Zkuste kouknout do nabídky níže.


Výrobce:Naše cena 449 Kč (EUR 19,31)
Naše cena 1 168 Kč (EUR 50,22)
Naše cena 1 359 Kč (EUR 58,44)


Naše cena 1 588 Kč (EUR 68,28)


Naše cena 1 739 Kč (EUR 74,78)
Naše cena 3 090 Kč (EUR 132,87)
Naše cena 974 Kč (EUR 41,88)


Naše cena 1 290 Kč (EUR 55,47)


Naše cena 2 590 Kč (EUR 111,37)
Naše cena 2 846 Kč (EUR 122,38)