Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


a další ...

Yotube Logo

Výdejní místo Bílovec:

tel. kancelář: 597 603 503
email: info (@)super-naradi.cz

Adresa:
SUPER-NÁŘADÍ.CZ
Městský kopec 286/24
743 01 Bílovec
(naproti pošty)

provozní doba: 
8:00 - 16:00 hod

Výdej zboží po telefonické
dohodě nebo na základě
potvrzeného emailu, SMS.


zastoupení pro značky:
GÜDE, MEVA, REMS, ENDERS, WEBER - STEPHEN, CADAC, GFIRE, LUCIFER, ROTHENBERGER 

Půjčovna grilů:

rezervace: 732 380 233

adresa:
742 91 V. Albrechtice
(vždy po tel. dohodě) 

Působnost:
Osobní konzultace / prezentace značky WEBER grily - Ostrava, Opava, Nový Jičín, Frýdek - Místek
eSHOP - celá ČR (zásilková služby, Česká Pošta, PPL, TOPTRANS,  lokální rozvoz)


!! HOTOVO !! - odstoupení

 

Odstoupení od kupní smlouvy do 14-ti dnů

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 a násl. občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, respektive od převzetí poslední dodávky zboží, je-li obsahem koupě několik druhů zboží nebo se zboží skládá z několika částí bez udání důvodu. Odstoupení musí být dodavateli doručeno do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zaslat mimo jiné na adresu reklamačního oddělení: SUPER-NÁŘADÍ.CZ, reklamační oddělení, Městský kopec 68 743 01 Bílovec či na adresu elektronické pošty info @ super-naradi.cz .

Postup při uplatnění nároku na vrácení zboží do 14-ti dnů.

Zboží pečlivě zabalte a jako běžnou zásilku zašlete na adresu prodejce. NEPOSÍLEJTE zboží na dobírku! Taková zásilka nebude převzata! Doporučujeme zboží pojistit. Ke zboží přiložte pořizovací doklad, průvodní dopis s informací, že se jedná o vrácení zboží do 14-ti dnů, nezapomeňte připsat i číslo vašeho účtu a vše podepsat. Po doručení zásilky bude do deseti pracovních dnů provedeno schválení nároku na vrácení zboží a o jeho výsledku budete telefonicky nebo e-mailem informováni.

Adresa pro zasílaní reklamovaného zboží:

SUPER-NÁŘADÍ.CZ
Reklamační oddělení
Městský kopec 286/24
743 01 Bílovec

Nárok na vrácení zboží zaniká:

  • Není-li dodržena 14-ti denní lhůta.
  • Není-li zboží kompletní
  • Kupující bere na vědomí, že dle § 1837 a násl. Občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání kupujícího, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání, od kupní smlouvy na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal, a od kupní smlouvy na dodávku novin, periodik a časopisů.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené dodavateli bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká dodavateli vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je dodavatel oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. Za znehodnocení zboží nemůže být považováno běžné poškození původního obalu, které vzniklo standardním vybalováním zboží. Obal, vystýlky, návody, visačky, štítky, ochranné fólie apod. jsou však nedílnou prodejní součástí zboží a kupující je povinen je vrátit společně se zbožím.

Příklady nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu:

  • Vyčištění produktu
  • Otestování produktu
  • Oprava / výměna poškozených součástí
  • Zajištění nového obalu, přebalení

Pokud budou dodrženy všechny podmínky nutné pro vrácení zboží, převedeme peníze za zboží na Váš bankovní účet v zákonné lhůtě.

Pokud podmínky pro vrácení zboží nebudou dodrženy, bude Vám zboží zasláno na Vaše náklady zpět.

Upozornění:

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (zboží bylo nakoupeno tzv. "Na firmu" a na dokladu je uvedeno IČ kupujícího), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.

V případě objednání nevhodného výrobku a následného požadavku na výměnu za jiný, není nutné podstupovat odstoupení od smlouvy. Napište nám na elektronickou adresu info ( @ ) super-naradi.cz a prodejce se bude snažit vyřešit nastalou situaci k Vaší spokojenosti obratem. Kupující však musí doručit zboží k výměně na adresu prodejny na vlastní náklady. Na tento způsob výměny nevzniká automaticky právní nárok. Každou žádost posuzuje prodejce individuálně.